Importer / Dystrybutor / Hurtownia / Sklep części i akcesoriów motocross , enduro , ATV

Face Lift Unlimited

Face Lift Unlimited jest jednym z czołowych producentów grafik i oklein na motocykle w Stanach Zjednoczonych. W ofercie znajdują się kompletne zestawy oklein, pokrowce na siedzenia, naklejki, numery startowe oraz inne akcesoria.
Okleiny FLU są najwyższej jakości. Wykonane z grubej powlekanej foli ułatwiajacej przyleganie do plastików oraz zapewniającej dużą wytrzymałość. Grafiki są odporne na zarysowania, przetarcia oraz idealnie pasują do kształtów motocykla. Wysoka jakość , oryginalny design oraz atrakcyjne ceny to główne cechy produktów Face Lift Unlimited.
Do wyboru jest szeroki wachlarz grafik motocross oraz offroad. Grafiki zespołów wyścigowych , fabrycznych oraz sponsorskich: Factory KTM , CAS Monster , Samsung Yamaha , FMF , Hostility , BTO , Cernics Monster , Unbound i wielu innych. Dostępne są także standardowe okleiny TS1 w różnej kolorystyce i designie do motocykli Honda, Kawasaki, KTM, Yamaha, Suzuki.
Zestawy grafik Face Lift Unlimited składaja się ze wszystkich elementów potrzebnych do całkowitego oklejenia motocykla. Nie ma potrzeby kupowania 3 różnych zestawów oklein oraz pokrowca na siedzenie i wydawania mnóstwa pieniędzy, aby motocykl wyglądał tak jak na zdjeciu producenta.

Zestaw oklein FLU zawiera:
Naklejki na:
- osłony chłodnic(boczki)
- osłony na lagi
- amortyzatory przednie
- amortyzator tył
- błotnik przód
- tła pod numery startowe
- puszke filtra
- błotnik tył
- kratki na chłodnice
- wahacz
- a także pokrowiec na siedzenie oraz dodatkowe naklejki
Wszystkie te elementy zapewniają kompletny, oryginalny wygląd Twojego motocykla za niewygórowaną cene.

Dostepne są również zestawy grafik uniwersalnych , zestawy naklejek , pokrowce na siedzenia ,numery startowe, tła pod numery oraz inne grafiki.