Importer / Dystrybutor / Hurtownia / Sklep części i akcesoriów motocross , enduro , ATV

Racing Triple clamps Pack / półki , mocowania amortyzatorów race pack:

Półki Scar racing sa obecnie najlzejszym produktem dostepnym na rynku, dzieki zastosowaniu nowatorskiej konstrukcji i wysokiej jakości materiałow osiagnieto najnizsza wage na rynku oraz wzmocniona konstrukcje. Półki wykonane są z wysokiej jakości aluminium lotniczego CNC Machined 7075 T6. Wycinane sa z jednego kawalka alumnium a nie odlewane. Produkt jest efektem wielu lat badan fabrycznych oraz testów na torze.

Pólki Scar Racing Triple clamps Pack posiadają specjalne wzmacniane mocowania kierownicy z poprzeczką usztywniajaca. Mocowania kierownicy oferuja 4 rozne pozycje ustawienia oraz zmienna wysokosc kierownicy w zaleznosci od indywidualnych potrzeb zawodnika. Zmienny rozstaw półek (offset) mocowania zamortyzatorów pozwala na poprawę stabilności motocykla przy jezdzie na wprost lub lepsze możliwości skrętu na kretych wolniejszych torach.Offset jest to odległość od osi kierownicy do środka amortyzatorów.Jeżeli motocykl nie skreca wystarczajaco jest „toporny” w zakretach należy zmniejszyc offset np. z 22 do 20 mm. Jeżeli motocykl nie jest stabilny przy jezdzie na wprost i przy duzych predkosciach należy zwiekszyc offset np. z 20 do 22mm.Do torów supercross lub technicznych z duża iloscia ciasnych zakretow należy wybrac mniejszy offset. Dla torow piaszczystych oraz szybkich stosuje się wiekszy offset. Scar racing proponuje najlepsze ustawienia dla zwiekszenia zwrotnosci motocykla aby jazda była łatwiejsza i mniej meczaca w zakretach. Lepsza kontrola wytrzymałosc i sztywnosc mniejsze wstrzasy oraz wibracje.

Zestaw zawiera : Mocowania amortyzatorów półki gorna i dolna
Mocowania kierownicy z poprzeczka usztywniajacą
Oś mocujaca oraz łozyska
Specjalny klucz oraz nakretka pozwalajaca na sprawdzanie luzów bez koniecznosci
demontazu kierownicy. Wszystkie dodatkowe elmenty potrzebne do montazu
Zestaw jest gotowy do montazu na motocylku.
Anodowana powierzchnia chroni przed korozja oraz poprawia wyglad.
Dostepne w kolorach czarny ,niebieski,czerwony, pomaranczowy Przy kupnie należy wybrac wysokosc mocowan kierownicy H35-55 mm oraz preferowany offset.