Importer / Dystrybutor / Hurtownia / Sklep części i akcesoriów motocross , enduro , ATV

Racing Triple clamps Pack / półki , mocowania amortyzatorów race pack:

Półki Scar Racing są obecnie najlżejszym produktem dostępnym na rynku. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej konstrukcji i wysokiej jakości materiałow osiągnięto najniższa wagę na rynku oraz wzmocnioną konstrukcję. Półki wykonane są z wysokiej jakości aluminium lotniczego CNC Machined 7075 T6. Wycinane są z jednego kawalka alumnium a nie odlewane. Produkt jest efektem wielu lat badań fabrycznych oraz testów na torze.

Pólki Scar Racing Triple clamps Pack posiadają specjalne wzmacniane mocowania kierownicy z poprzeczką usztywniajaca. Mocowania kierownicy umożliwiają 4 różne pozycje ustawienia oraz zmienną wysokość kierownicy w zależnosci od indywidualnych potrzeb zawodnika. Zmienny rozstaw półek (offset) mocowania zamortyzatorów pozwala na poprawę stabilności motocykla przy jeździe na wprost, lub lepsze możliwości skrętu, na krętych wolniejszych torach. Offset jest to odległość od osi kierownicy do środka amortyzatorów. Jeżeli motocykl nie skręca wystarczajaco, jest „toporny” w zakrętach należy zmniejszyć offset np. z 22 do 20 mm. Jeżeli motocykl nie jest stabilny przy jeździe na wprost i przy dużych prędkościach należy zwiększyć offset np. z 20 do 22mm. Do torów supercross lub technicznych z dużą ilością ciasnych zakrętow należy wybrać mniejszy offset. Dla torów piaszczystych oraz szybkich stosuje się większy offset. Scar racing proponuje najlepsze ustawienia dla zwiększenia zwrotności motocykla, tak aby jazda była łatwiejsza i mniej męcząca w zakrętach. Lepsza kontrola, wytrzymałość i sztywność, mniejsze wstrzasy oraz wibracje.

Zestaw zawiera : Mocowania amortyzatorów półki gorna i dolna
Mocowania kierownicy z poprzeczką usztywniajacą
Oś mocująca oraz łożyska
Specjalny klucz oraz nakrętka pozwalajaca na sprawdzanie luzów bez konieczności
demontażu kierownicy. Wszystkie dodatkowe elmenty potrzebne do montażu
Zestaw jest gotowy do montażu na motocylku.
Anodowana powierzchnia chroni przed korozją oraz poprawia wygląd.
Dostepne w kolorach: czarny ,niebieski,czerwony, pomaranczowy.
Przy kupnie należy wybrać wysokość mocowań kierownicy H35-55 mm oraz preferowany offset.

Racing Evolution Footpegs / tuningowe podnóżki szerokie z zębami

Ewolucja oryginalnych podnóżków z zębami Scar Scar Racing jest wynalazcą podnóżków ze specjalnymi stalowymi wkrętami. Podnóżki zapewniaja jeszcze lepszą przyczepność oraz kontrolę poprzez zastosowanie 18 specjalnych, zaostrzonych zębów z hartowanej stali oraz poszerzeniu i wzmocnieniu konstrukcji. Testowane od kilku lat, przez zespoły fabryczne na całym świecie. Używane między innymi przez takich zawodnikow jak Christophel Pourcel. W 40% lżejsze i w 20% wytrzymalsze od standardowych podnóżkow. Posiadają 57mm szerokości. Wykonane z wysokiej jakości aluminium lotniczego / CNC Machined Wycinane z jednego kawałka aluminium a nie odlewane. Anodowane na kolory: czerwony, niebieski, pomarańczowy, srebrny

Tunigowe podnózki z zębami, wymiar standard

Scar Racing jest wynalazcą podnóżków, ze specjalnymi stalowymi wkrętami. Podnóżki zapewniaja jeszcze lepszą przyczepność oraz kontrolę, poprzez zastosowanie 18 specjalnych zębów z hartowanej stali oraz wzmocnieniu konstrukcji. Testowane od kilku lat, przez zespoły fabryczne na całym świecie. Posiadają 48mm szerokości. Zwiększają komfort jazdy i przyczepność. Wykonane z wysokiej jakości aluminium lotniczego / CNC Machined Wycinane z jednego kawałka aluminium a nie odlewane. Anodowane na kolor czerwony, niebieski, pomarańczowy, srebrny.

Gripy, Manetki

Wykonane ze specjalnej gumy Kraton poprawiają komfort oraz amortyzację. Zastosowano miękką mieszankę gumy dla wygodniejszego uchwytu oraz skuteczniejszej kontroli motocykla. Specjalnie zaprojektowane do łatwego montażu Kolory czarny, biały, niebieski i szary.

Klucze do amortyzatorów

Podwojny klucz do rozkładania amortyzatorów Kayaba
Yamaha YZ 125 do 450 z lat 2005–2009 /
Kawasaki KX450F z lat 2008-2009 /
Honda CR450F z roku 2009
Konstrukcja aluminiowa oraz stalowa

Pozostałe produkty SCAR RACING

  • KIEROWNICE
  • Tuningowe KORKI WLEWU PALIWA
  • ODPOWIETRZNIKI AMORTYZATORÓW
  • ORAZ WIELE INNYCH