Importer / Dystrybutor / Hurtownia / Sklep części i akcesoriów motocross , enduro , ATV

 • Face Lift Unlimited jest jednym z czołowych producentów grafik i oklein na motocykle w Stanach Zjednoczonych. W ofercie znajdują się kompletne zestawy oklein, pokrowce na siedzenia, naklejki, numery startowe oraz inne akcesoria.
  Okleiny FLU są najwyższej jakości. Wykonane z grubej powlekanej foli ułatwiajacej przyleganie do plastików oraz zapewniającej dużą wytrzymałość. Grafiki są odporne na zarysowania, przetarcia oraz idealnie pasują do kształtów motocykla. Wysoka jakość , oryginalny design oraz atrakcyjne ceny to główne cechy produktów Face Lift Unlimited.

  Czytaj dalej..
 • Rock Oil jest producentem szerokiej gamy produktów olejowych, dzałającym w wielu branżach. Dla rynku motocyklowego dostępne są oleje, smary, spraye, środki pielegnacyjne i czyszczące Produkty Rock Oil stosowane są przez producentów motocykli i silników. Bogata oferta zapewnia dobór odpowiedniego oleju dla każdego motocykla.

  Czytaj dalej..
 • Producent wyskiej jakości części i akcesoriów przeznaczonych do motocrossu. W ofercie: tuningowe mocowania amortyzatorów, podnóżki, kierownice, gripy oraz wiele innych części. Produkty Scar Racing testowane są od wielu lat w mistrzostwach świata, w USA oraz przez zespoły fabryczne. Produkty używane są przez takich zawodników jak np. Chrispophel Pourcel.

  Czytaj dalej..
 • Przewody hamulcowe, linki sprzęgła oraz gazu, w motocyklach terenowych są bardzo ważnym elementem, bardziej skomplikowanym niż mogło by się wydawać. Jest to ogniwo łączące człowieka i jego maszynę, przekazujące polecenia do silnika, napędu oraz hamulców.
  Firma Venhill Engineering podchodzi do tematu linek i przewodów bardzo profesjonalnie. Venhill zajmuje się produkcją linek i przewodów hamulcowych najwyższej jakości od 35 lat. Produkty są wykonane z wielką starannością w każdym detalu. Zapewniają najniższe tarcie poprzez zastosowanie wkładu teflonowego oraz wysokiej jakości matriałów.

  Czytaj dalej..
 • Producent klocków hamulcowych oraz tuningowych sprzęgieł.
  Spiekane klocki hamulcowe DP, to produkt najwyższej jakości, przekraczający wydajnością i jakością oryginalne fabryczne klocki hamulcowe. Produkty DP Brakes gwarantują najlepsze hamowanie dostępne na rynku.
  Pozycja DP BRAKES na rynku motocykli jest wyjątkowa, ponieważ jest to jedyny producent, który skupia 100 procent swojej produkcji na spiekanych klockach hamulcowych.
  Firma DP Brakes jako pierwsza opracowała spiekane klocki hamulcowe do motocykli w końcu 1970r. W związku z tym doświadczenie firmy nie ma sobie równych. Zawodnicy i teamy fabryczne producentów motocykli zdobywały przy pomocy produktów DP Brakes Mistrzostwa Świata, Europy, AMA USA, Wielkiej Brytanii oraz inne, w różnych dyscyplinach od wyścigów torowych po motocross.

  Czytaj dalej..
 • Driven Racing jest amerykańskim producentem wielu produktów przeznaczonych do motocrossu. W ofercie znajdują się:
  Kierownice aluminowe oraz karbonowe , wzmacniane tylne zębatki aluminowe anodowane w różnych kolorach , wzmacniane zębatki przednie, tuningowe dźwignie zmiany biegów, mocowania kierownic , gripy, manetki , tuningowe dodatki, dystanse, korki, śruby, smary do łancuchów, narzędzia oraz inne akcesoria.
  Dostępne są również bardzo wytrzymałe kolorowe łancuchy japońskiej marki EK.

  Czytaj dalej..
 • AFE POWER – Advanced Flow Engineering – Najnowszy produkt, zwyciężca wielu nagród za najlepszy i najbardziej innowacyjny produkt do motocrossu i offroad 2009 w USA.

  Masz dosyć uciążliwego czyszczenia filtra co każdą jazdę i brodzenia się w klejących olejach?
  Wreszcie stworzono filtr powietrza, który nie wymaga nasączania w oleju. Filtr dłużej pozostaje czysty, ponieważ nie przykleja się do niego brud, zapewniając Twojemu silnikowi więcej czystego powietrza.

  Trenuj wiecęj naprawiaj mniej.

  Fitry są wielokrotnego użytku, można je czyścić sprężonym powietrzem lub wodą. Fitr składa się z kilku różnych warstw nieprzepuszczających zanieczyszczeń.

  Czytaj dalej..
 • OUTLAW RACING PRODUCTS – Amerykański producent szerokiej gamy produktów motocyklowych. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem, w którym można znaleźć wszystkie części i akcesoria.

  Czytaj dalej..
 • PITPOSSE MOTORSPORT – Producent akcesoriów oraz wyposażenia przyczep, warsztatów ,serwisów , samochodów serwisowych. Dostępne są również specjalistyczne narzędzia oraz bardzo dużo ciekawych akcesoriów przydatnych w sporcie motorowym , warsztacie, serwisie czy busie.

  Czytaj dalej..