Importer / Dystrybutor / Hurtownia / Sklep części i akcesoriów motocross , enduro , ATV

Venhill

Przewody hamulcowe, linki sprzęgła oraz gazu, w motocyklach terenowych są bardzo ważnym elementem, bardziej skomplikowanym niż mogło by się wydawać. Jest to ogniwo łączące człowieka i jego maszynę, przekazujące polecenia do silnika, napędu oraz hamulców.
Większość producentów linek i przewodów hamulcowych skupia się tylko na tym aby linka pasowała do danego modelu motocykla. Bardzo często nowa linka producenta kiepskiej jakości działa znacznie gorzej, niż długo używana linka oryginalna. Korzystanie z linek kiepskiej jakości lub zużytych powoduje szybsze zmęczenie jeźdźca,”puchniecie rąk”, gorszą kontrole nad motocylkem, a co za tym idzie zmiejsza bezpieczeństwo jazdy, wydajność oraz osiągi .Warto zwrócic uwagę na ten element motocykla i zakupić najlepszy możliwy produkt.

Firma Venhill Engineering podchodzi do tematu linek i przewodów bardzo profesjonalnie. Venhill zajmuje się produkcją linek i przewodów hamulcowych najwyższej jakości od 35 lat. Produkty są wykonane z wielką starannością w każdym detalu. Zapewniają najniższe tarcie poprzez zastosowanie wkładu teflonowego oraz wysokiej jakości matriałów.


Dlaczego linki gazu oraz sprzęgła Venhill feather light są najlepsze?:

-linka/drut pleciony, wykonany ze stali morskiej, nierdzewnej dla wytrzymałości i trwałości
-bardzo niskie tarcie poprzez zastosowanie powłoki Teflonowej wewnątrz. Dzięki temu można z łatwością w pełni kontrolować motocykl.
-opaska stalowa poprawia wytrzymałość na zgniatanie i rozciąganie.
-koszulka/powłoka zewnętrzna z PVC dostępna w szerokiej gamie kolorów:
czerwony, żółty, niebieski, pomarańczowy oraz wiele innych
-„Bird-caging” – specjalny proces, który pozwala lutować , przenikać splot kabli. Uzyskuje się w ten sposób trwałe, bardzo mocne połączenie drutu z brodawką, końcówką linki.
-wszystkie produkty wykonywanie są w fabryce w Wielkiej Brytani z zachowaniem najwyższych norm.

Wybierając produkty Venhill Engineering masz pewność, że kupujesz najlepszy możliwy produkt.